Onze blokhut max xxl van ? 1849,- nu voor ? 1599,- | Wommelgem - € 1.599

Beschrijving Website: Bezoek website

Blokhut max xxl (470x290cm) heeft een wind en waterdichte hoekverbinding. nu krijgt u ook gratis echt glas en dakshingles in de kleur rood, zwart of groen erbij.

specificaties
buitenmaat: 470 x 290 cm
hoekverbinding: wind en waterdicht - topkwaliteit!
hoogte zijwand: 206cm
luifel: 70 cm
nokhoogte: 257cm
wanddikte: 28 mm vurenhout

meegeleverde extra's
5 jaar garantie
betaling pas bij aflevering contant of per pin
cilinderslot gratis
dakbedekking daksingles gratis rood , groen of zwart
degelijk hang en sluitwerk gratis
duidelijke opbouwbeschrijving
echt glas gratis
gratis thuis bezorging door heel nederland en belgie
wind- en waterdichte hoekverbinding

opties
beits dekkend per blik 2,5 l (4 blikken nodig) ? 49,95 beits transparant per blik 2,5 l (4 blikken nodig) ? 45,00 bitumenkit 310ml (3 nodig) ? 9,95 dakgootset compleet, diameter 10cm ? 217,50 dakgootset compleet, diameter 6,5cm ? 169,95 fundering / afwateringsbalken ? 99,00
hardhouten funderingsbalken ? 150,00
massiefhouten vloer incl onderliggers excl funderingsbalken ? 385,00
spijkerset ? 9,95
stormverankeringsset ? 29,95

fundering
wij adviseren altijd een funderingsbalk onder de blokhut te monteren. deze zorgt ervoor dat het vurenhout van de blokhut niet in contact komt met zand of steen waarop de blokhut komt te staan , onderin de balk een uitsparing tegen optrekkend vocht en een schuinaflopend gedeelte voor de juiste afwatering. funderingsbalken zijn tegen meerprijs bij elke blokhut te bestellen, aangegeven prijzen zijn compleet voor de blokhut.

behandeling
voor de bescherming van onze blokhutten is een speciale beits op lijnolie-basis ontworpen. deze verf dekt zeer goed en heeft als groot voordeel dat het niet "afbladderd". tevens doordat de beits op basis van lijnonlie is hoeft deze niet meer voorbehandeld te worden met een impraline , dit scheelt u een hoop moeite. als u na een aantal jaren de blokhut weer moet gaan schilderen hoeft u de blokhut alleen maar vuilvrij te maken om een nieuwe laag aan te brengen. u hoeft dus niet meer te schuren! wij raden aan om tijdens de opbouw de mes en groef, en de hoekverbindingen van de planken met de beits op lijnolie-basis te behandelen en de planken dus "nat" in elkaar te drukken. dit zorgt voor een lijmende en afdichtende werking en u beschermd hiermee de delen waar u na de opbouw niet meer bij kunt. beits is tegen meerprijs bij elke blokhut te bestellen, bij bestelling graag kleurnummer doorgeven (invullen bij opmerkingen).

laagste prijsgarantie! omdat wij rechtstreeks aan de consument leveren kunnen wij zeer scherpe prijzen hanteren, zelfs zo scherp dat wij u een garantie durven geven dat u hetzelfde product nergens goedkoper vindt!
in het geval dat u toch meent elders een goedkopere aanbieding gezien te hebben willen wij dat graag van u horen. wij doen u gegarandeerd een lager aanbod. mail naar .

kom langs in onze overdekte showroom , en profiteer van onze actieprijzen!

openingstijden
maandag tot en met vrijdag 8:30-17:30
zaterdag 9:00-16:00

belgi?:
van kooten tuinmaterialen
autolei 315
2160 wommelgem
tel: (0032) 033 55 2555

nederland:
van kooten tuinmaterialen
einsteinstraat 12 (middelsluis noord nabij de a 29)
3281 nj numansdorp
tel: (0031) 0186 65 5990

kijk ook eens op onze website:

[ geplaatst via zoekertjesplanet.be ]

Onze blokhut max xxl van ? 1849,- nu voor ? 1599,- werd geplaatst in de rubriek Tuinhuisjes en kassen te koop.
Plaats nu ook zelf een gratis zoekertje.

Interesse in deze Tuinhuisjes en kassen? Email deze adverteerder

Prijs:
€ 1.599
Financieel:
Snel geld nodig?
Geplaatst in:
Tuinhuisjes en kassen
Adverteerder:
Van Kooten Tuinmaterialen
Plaats:
Wommelgem
Bekeken:
26 keer



  • Meer Tuinhuisjes en kassen
  • Veilig handelen
  • Vermijd handelen met Engelsetalige kopers
  • Betaal nooit via Western Union
  • Koop of verkoop nooit buiten BE/NL
  • Als het te mooi om waar te zijn lijkt, dan is het dat wellicht ook
  • Meer over veilig handelen