Gesloten bebouwing met 3 slpks te hasselt (runkst) | Hasselt - € 650
Extra's:
deze gesloten bebouwing situeert zich in de wouterstraat 19, een rustige éénrichtingstraat met scholen, apotheek, bakker... op wandelafstand. via de voetgangerstunnel is het centrum van hasselt te bereiken op 5 minuten wandelafstand.
het energie prestatie certificaat haalt een score van 500 op een schaal van 0 tot 700 kwh/m². deze score werd berekend rekening houdend met het buitenschrijnwerk, isolatie, verwarming, enz... en geeft een energieverbruik weer in kwh per vierkante meter woonoppervlak per jaar. hoe lager de score, hoe beter. meer info ivm het epc op energiesparen.be
indeling:
gelijkvloers:
via de voorzijde van de woning kom je direct in de inkomhal met links een ruimte die momenteel gebruikt wordt als slaapkamer maar deze kan net zo goed dienst doen als bureauruimte of speelkamer voor de kinderen. de vloer is voorzien van een gemakkelijk te onderhouden donkerrode vloertegel.
verder komen we in de zeer ruime leefkamer die opgesplitst is in een woonkamer met open keuken. deze beschikt over de nodige telefoon, internet en kabeltelevisie aansluitingen. de open keuken staat in verbinding met het buitenterras en beschikt over de nodige keukentoestellen zoals een kookvuur, oven, afzuigkap, koelkast en enkele spoelbak.
tenslotte vind je op het gelijkvloers een badkamer met bad-douche combinatie, een enkele lavabo en een badkamermeubel met voldoende opbergruimte. hier is eveneens de aansluiting voor de wasmachine voorzien.
het terras is betegeld met een lichte grijze betontegel en heeft een zeer praktische buitenberging.
eerste verdieping:
op de eerste verdieping zijn er twee slaapkamers die elk een vast tapijt hebben.
tweede verdieping:
op de tweede verdieping is er nog een ruime slaapkamer ook met een vasttapijt. bijkomend is er ook een zeer ruime zolderberging.
algemene informatie:
beschikbaar vanaf april 2012.
verwarming op aardgas.
bewoonbare oppervlakte: 110m².
indien u graag een afspraak wenst om deze woning te bezichtigen, gelieve dan contact op te nemen met onze medewerkers op het nummer 011 / 26 16 16 en de privacy van de bewoners te respecteren. meer info en foto's kan u terugvinden op onze website immobeurs.be
Gesloten bebouwing met 3 slpks te hasselt (runkst) werd geplaatst in de rubriek Te huur limburg te koop.
Plaats nu ook zelf een gratis zoekertje.
- Prijs:
- € 650
- Financieel:
- Snel geld nodig?
- Geplaatst in:
- Te huur limburg
- Adverteerder:
- Immobeurs
- Plaats:
- Hasselt
- Bekeken:
- 254 keer
- Veilig handelen
- Vermijd handelen met Engelsetalige kopers
- Betaal nooit via Western Union
- Koop of verkoop nooit buiten BE/NL
- Als het te mooi om waar te zijn lijkt, dan is het dat wellicht ook
- Meer over veilig handelen










