2 onder 1 kap huis te koop in villamartin, costa blanca | Orihuela Costa, Spanje - € 215.000
Ref. v343 - prachtige design huizen met twee woonlagen op een kleinschalig project. deze nieuwbouw woningen worden gebouwd op een zeer goede ligging dichtbij de winkels, het vertier, de bushalte en precies aan de ingang van 3 golf resorts. binnen 5 minuten bereikt u het strand van cabo roig en natuurlijk is er een gemeenschappelijk zwembad.
deze ruime huizen hebben een grote woonkamer met een schuifpuien naar het terras en de tuin. de keuken heeft een soort van kookeiland en is van de beste kwaliteit. er is een slaapkamer en een badkamer op de begane grond en twee slaapkamers en een badkamer op de verdieping. de slaapkamers hebben ruime inbouwkasten en de twee prachtige badkamers hebben beide een inloopdouche. op de verdieping zijn tevens twee grote zonneterrassen.
u ziet hier, dat goede kwaliteit en moderne materialen niet duur hoeven te zijn! het design van het huis verzekerd een maximale privacy.
2 onder 1 kap huis te koop in villamartin, costa blanca werd geplaatst in de rubriek Te koop buitenland te koop.
Plaats nu ook zelf een gratis zoekertje.
- Prijs:
- € 215.000
- Financieel:
- Snel geld nodig?
- Geplaatst in:
- Te koop buitenland
- Adverteerder:
- info@blpromotions.com
- Plaats:
- Orihuela Costa, Spanje
- Bekeken:
- 432 keer
- Veilig handelen
- Vermijd handelen met Engelsetalige kopers
- Betaal nooit via Western Union
- Koop of verkoop nooit buiten BE/NL
- Als het te mooi om waar te zijn lijkt, dan is het dat wellicht ook
- Meer over veilig handelen


















