Frankrijk auvergne dorpshuis, bijhuis, schuren, grond | Virlet, Frankrijk - € 266.000
Saint-gervais-dauvergne
volledig gerenoveerd woonhuis, apart gastenverblijf (of gîte), schuren, mooi perceel van 1.300mē, in het hart van het stadje.
dit geheel is goed gelegen, op enkele passen van alle voorzieningen van saint-gervais. een aangenaam klein stadje, in het midden van de combrailles.
het huis heeft een mooie vlakke tuin met veel bomen.
de gebouwen zijn gebouwd in een u-vorm, er is dus een binnenplaats. aangenaam.
en de grote tuin bevindt zich achter het hoofdhuis, volledig zuid georiënteerd.
het huis is helemaal tot nieuw gerenoveerd, en het is groot!
de ingerichte keuken is al 20mē en er is ook een bijkeuken van 20mē, die toegang geeft tot het grote terras en de tuin.
de woonkamer - eetkamer is 55mē (!) groot, en geeft uit op de binnenplaats en ook op de tuin.
de inkomhall (19mē) is gedeeltelijk open tot boven, met een maximale hoogte van 5m!
op de begane grond is er een eerste badkamer (5mē) met douche, lavabo en bidet, en een apart toilet (2mē). overal hoogtes van 2m40, tegelvloer en houten balkenplafonds.
omdat het huis vroeger een schuur was, is alles nieuw gemaakt!
op de verdieping is er een mezzanine (18mē) die dient als televisiekamer. een tweede badkamer (5mē) met ligbad en dubbele lavabo. apart toilet (2mē). dan zijn er de 5 (!) kamers: 16mē, 14mē, 12mē, 11mē en 11mē.
en als men wilt, kan er nog uitgebreid worden, want aan het huis zit er nog een schuur - garage vast van 60mē op 2 niveaus.
er is elektrische vloerverwarming, recent geïnstalleerd, uiteraard. en niet duur, want het gaat om een accumulatiesysteem dat s op nachttarief oplaadt en vervolgens de warmte vrijgeeft overdag. verder zijn er ook 2 schouwen, dus men kan ook verwarmen met hout.
er is overal dubbel glas. het huis is natuurlijk in natuursteen, maar om het te isoleren is er een verdubbeling gemaakt in baksteen, met daartussen glaswol.
het gastenverblijf of gîte is kleiner, en kan apart verhuurd worden, het is geschikt voor 2 personen. er is een keuken (5,5mē), badkamer met douche, wc en lavabo, een woonkamer van 15mē en een zolderkamer van 15mē. daarnaast is er nog een schuur van 100mē met stallen onder, de totale hoogte is bijna 10m.
water, elektrische vloerverwarming, elektriciteit, adsl, riolering.
extra fotos op aanvraag, stuur mail.
auv 152
266.000 incl. makelaarscourtage, excl. notariskosten.
Frankrijk auvergne dorpshuis, bijhuis, schuren, grond werd geplaatst in de rubriek Te koop buitenland te koop.
Plaats nu ook zelf een gratis zoekertje.
- Prijs:
- € 266.000
- Financieel:
- Snel geld nodig?
- Geplaatst in:
- Te koop buitenland
- Adverteerder:
- Auvergne-Immo sas, Marianne Michiels
- Plaats:
- Virlet, Frankrijk
- Bekeken:
- 429 keer
- Veilig handelen
- Vermijd handelen met Engelsetalige kopers
- Betaal nooit via Western Union
- Koop of verkoop nooit buiten BE/NL
- Als het te mooi om waar te zijn lijkt, dan is het dat wellicht ook
- Meer over veilig handelen



















