Op dit perceel in hongarije, staat nog een oude woning, maar u gaat het kopen voor de ligging. 3.212 m2 met een breedte van 36 m. prima locatie!!. (ho 4129). | Hongarjie - € 24.400

Beschrijving Website: Bezoek website

Grondstuk: 3.212 m2

de oude woning heeft het nadeel dat het gesloopt en geruimd moet worden, maar elektriciteit en bouwvergunning maken dat weer goed. ook is leidingwater al aanwezig op het perceel. omdat het perceel al eerder “bewoond” is geweest is het ook al begroeid met mooie fruitbomen.

vanuit de straat kan gas en telefoon worden aangesloten.

dit is een dorpje net buiten het toeristengebied. hier ligt ook nog steeds het vliegveld van fly balaton. er zijn plannen om het in de toekomst weer te gaan gebruiken. op uw gemak gaat u naar het balaton meer of naar de (geneeskrachtige) natuurbaden van hévíz (8 kilometer). ook zijn de thermaal baden van zalakaros (15 kilometer) op redelijke afstand.

heeft u een leuk bouwplan dan moet u hier eens gaan kijken.


Op dit perceel in hongarije, staat nog een oude woning, maar u gaat het kopen voor de ligging. 3.212 m2 met een breedte van 36 m. prima locatie!!. (ho 4129). werd geplaatst in de rubriek Te koop buitenland te koop.
Plaats nu ook zelf een gratis zoekertje.

Interesse in deze Te koop buitenland? Email deze adverteerder

Prijs:
€ 24.400
Financieel:
Snel geld nodig?
Geplaatst in:
Te koop buitenland
Adverteerder:
Hongaars Huis Holland
Plaats:
Hongarjie
Bekeken:
183 keer



  • Meer Te koop buitenland
  • Veilig handelen
  • Vermijd handelen met Engelsetalige kopers
  • Betaal nooit via Western Union
  • Koop of verkoop nooit buiten BE/NL
  • Als het te mooi om waar te zijn lijkt, dan is het dat wellicht ook
  • Meer over veilig handelen