Imposante villa met loods en weiland voor paarden | oedelem - € 0
Karakteristieke villa in romaanse stijl, in authentieke gele handvorm poldersteen. in verschillende niveaus en met torenkamer voor fenomenaal uitzicht over de velden.
met achterliggend weiland van ruim 9000m2 voor ongeremd buitengevoel.
bestaande loods (100m2) met stapelzolder (100m2) kan omgebouwd worden tot stal voor paarden of andere weidedieren of bed & breakfast/welness, ook geschikt voor beperkte handels/dienstenactiviteit of vrij beroep.
de woning is ruim genoeg om nog 30m2 als kantoorruimte in te richten.
automatische poort met klantenparking buiten de poort.
gelegen langs belangrijke invalsweg, optimale zichtbaarheid voor reclame.
een visitekaartje voor uw bedrijf.
de loods en de bedrijfswoning zijn gelegen in woongebied met landelijk karakter, de achterliggende weiden zijn agrarisch gebied. dit is geen hoeve, er zijn buren.
karakteristieke inrichting met groot dieptezicht, in elkaar vloeiende ruimtes, gescheiden door massieve witte bogen, kolommen en nissen.
speels en toch strak, niet modern en toch eigentijds.
vloerverwarming - speksteenkachel
witte designkeuken, volledig in brede laden, grote ontbijttafel geïntegreerd in keukeneiland - kelder onder de mezzanine - sanitair toestellen philippe stark
aangelegde tuin met verschillende terrassen, oprit met buitenverlichting
geen immobiliën aub !
Imposante villa met loods en weiland voor paarden werd geplaatst in de rubriek Te koop west vlaanderen te koop.
Plaats nu ook zelf een gratis zoekertje.
- Prijs:
- € 0
- Financieel:
- Snel geld nodig?
- Geplaatst in:
- Te koop west vlaanderen
- Adverteerder:
- tristan
- Plaats:
- oedelem
- Bekeken:
- 995 keer
- Veilig handelen
- Vermijd handelen met Engelsetalige kopers
- Betaal nooit via Western Union
- Koop of verkoop nooit buiten BE/NL
- Als het te mooi om waar te zijn lijkt, dan is het dat wellicht ook
- Meer over veilig handelen














